TOPlist
<< zpět na novinky
 

Oblastní projekt - Hobby jezdci a začínající závodníci - rozpis lotů

-> 29.09.2017
Rozpis lotů na soustředění dne 5. 11. 2017.

Rozpis lotů na soustředění dne 5. 11. 2017.

 

 

čas

Trenér Alek Pejos

Ing Šárka Dědinová

9:00 - 9: 45

Andrea Hynková
Alena Janková
Anna Francová
Sofie Ernestová

 

10:00 - 10:45

Tea Šmerová
Leontýna Urbanová

 Michaela Churavá

Barbora Beranová
Natálie Machová

11:00 - 11:45

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

Viktorie Petříková

 

Veronika Hubáčková
Lada Kápičková

Alžběta Helena Bláhová

12:00 - 12:45

Karolína Kaniová
Natálie Linhardtová

Laura Rejtharová 
Sára Kubíková

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 29. 10. 2017 

čas

Trenér Alek Pejos

Ing Šárka Dědinová

Trenér Jaromír Pour

9:00 - 9: 45

Andrea Hynková
Alena Janková

Anna Francová

Laura Rejtharová 
Sára Kubíková

 

10:00 - 10:45

Karolína Kaniová
Natálie Linhardtová

Leontýna Urbanová

Barbora Beranová
Natálie Machová

Michaela Churavá

Tea Šmerová

 

11:00 - 11:45

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

Viktorie Petříková

 

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

  

 

 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 28. 10. 2017.

čas

Trenér Alek Pejos

Ing Šárka Dědinová

Trenér Jaromír Pour

9:00 - 9: 45

Andrea Hynková
Alena Janková

Anna Francová

Laura Rejtharová 
Sára Kubíková

 

10:00 - 10:45

Karolína Kaniová
Natálie Linhardtová

Leontýna Urbanová
Barbora Beranová
Natálie Machová

Michaela Churavá

Tea Šmerová

 

11:00 - 11:45

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

Viktorie Petříková

 

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

  

 

 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 27. 10. 2017.

čas

Trenér Alek Pejos

Ing Šárka Dědinová

Trenér Jaromír Pour

15:00 - 15: 45

Viktorie Petříková
Karolína Kaniová
Natálie Linhardtová

 

Andrea Hynková
Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

Laura Rejtharová
Sára Kubíková

Natálie Machová

16:00 - 16:45

Alena Janková

Anna Francová
Natálie Machová

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

 

 

Michaela Churavá

Tea Šmerová

 

17:00 - 17:45

Leontýna Urbanová

Barbora Beranová

 

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

  

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 7. 10. 2017.

 

čas

Trenér Alek Pejos

Trenér Jaromír Pour

  9:00 -   9:45

Alena Janková
Anna Francová
Michaela Churavá

 

10:00 - 10: 45

Barbora Juričková
Kristýna Krausová
Viktorie Petříková

Andrea Hynková
Barbora Beranová
Veronika Hubáčková

11:00 - 11:45

Laura Rejtharová
Sára Kubíková
Sofie Ernestová

Lada Kápičková

Natálie Machová

12:00 - 12:45

Tea Šmerová
Leontýna Urbanová

Karolína Kaniová
Natálie Linhardtová

 

 

 



 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 6. 10. 2017.

 

čas

Trenér Alek Pejos

Trenér Jaromír Pour

Trenérka ing. Šárka Dědinová

15:00 - 15: 45

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

Viktorie Petříková

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

Laura Rejtharová
Sára Kubíková

Andrea Hynková

16:00 - 16:45

Alena Janková

Anna Francová



 

Michaela Churavá

Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

17:00 - 17:45

Tea Šmerová
Karolína Kaniová

Natálie Linhardtová

 

 

Natálie Machová
Leontýna Urbanová

Barbora Beranová

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 1. 10. 2017.

 

čas

Trenér Alek Pejos

Trenér Jaromír Pour

Trenérka ing. Šárka Dědinová

10:00 - 10: 45

Karolína Kaniová

Natálie Linhardtová

Viktorie Petříková

Michaela Churavá

Andrea Hynková
Barbora Beranová

Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

 

11:00 - 11:45

Laura Rejtharová
Sára Kubíková

 

Natálie Machová
Leontýna Urbanová

 

Alena Janková

Anna Francová

12:00 - 12:45

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

Tea Šmerová

 

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis lotů na soustředění dne 30. 9. 2017.

 

čas

Trenér Alek Pejos

Trenér Jaromír Pour

Trenérka ing. Alexandra Novotná

   9:00 - 9: 45

---------------

--------------------

Sofie Ernestová

Alžběta Helena Bláhová

Viktorie Petříková

14:15 - 15:00

 

Michaela Churavá

Alena Janková

Anna Francová

Barbora Juričková

Kristýna Krausová

 

15:15 - 16:00

Karolína Kaniová

Natálie Linhardtová

Laura Rejtharová

Sára Kubíková

Barbora Beranová

Natálie Machová

 

16:15 - 17:00

Leontýna Urbanová

Tea Šmerová

 

Lada Kápičková

Veronika Hubáčková

 




 
 08.05.2018 - 26.05.2018

Oblastní projekt - příprava před ZZVJ


 24.03.2018 - 30.11.2018

Otevření kurzu instruktorů jezdectví ČJF 2018


více akcí >>

 
 15.04.2018

Ještě jednou Eva Vavříková


 15.04.2018

Eva Vavříková opět vítězí v Polsku


více novinek >>

 
 02.06.2018 - 02.06.2018

Hořice
JK Jeřice


 07.07.2018 - 07.07.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


 14.07.2018 - 14.07.2018

Čánka
JK J+M Čánka


 18.08.2018 - 19.08.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


více závodů >>

 
 21.04.2018 - 21.04.2018

Čánka
JK J+M Čánka


 19.05.2018 - 19.05.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


 02.06.2018 - 02.06.2018

Hořice
JK Jeřice


 14.07.2018 - 14.07.2018

Čánka
JK J+M Čánka


více hobby závodů >>