TOPlist
<< zpět na novinky
 

Rozpis lotů na soustředění ve Svobodě nad Úpou a v Hořicích

-> 11.02.2019
Rozpis lotů bude průběžně aktualizován.

Skokové soustředění - Svoboda nad Úpou

Trenér - Alek Pejos

 

17.2.

24.2.

10.3.         

16.3.

30.3.

7.4.

 10:00 - 10:45  ------------  -------------  Janková, Churavá, Tesařová  Srunová 2x   Strunová 2x  Hrubá 2x
Strunová D.

11:00 - 11:45

 Farma Turnov 2x

 Vondrášková A., Bonischová Š. Petrová A.

 Záleská K., Bonischová Š.

 Hrubá 2x

Strunová D. 1x
Mertlíková M.

 Prouzová K.

12:00 - 12:45

 Farma Turnov 2x

Tesařová, Churavá, Janková

 Strunová D., Červená V.

Mišoňová, Churavá, Jnaková Farma Turov 2x
Mišoňová

 Strunová D. Červená V., Žďárová A.

13:00 - 13:45

Vondrášková A., Strunová J., Baumann

 JK Gotex 3x

 JK Gotex 2x
Ondráčková

JK Gotex 2x 

 

JK Gotex 2x, Ondráčková

14:00 - 14:45

Mišoňová, Churavá, Janková, Urbanová

Gotex 2x
P. Onráčková

Gotex 3x

Gotex 3x

Gotex 3x

Gotex 3x

15:00 - 15:45

Černožice

 Černožice

     Novotná A., Juhászová A.

 Pechová K.
Novotná A.

Záleská K., Bonischová Š.

 Frarma Turov 2x

16:00 - 16:45

Černožice

Novotná A.,
Juhászová

 Černožice
 Petrová A.

 Záleská, Bönischová,

 Pechová K., Žďárová A.

 

 17:00 - 17:45   Mišoňová,Bauman, Urbanová  Mišoňová, Urbanová    Prouzová K.Churavá, Janková  

 

 

Drezurní soustředění - Svoboda nad Úpou

Trenér - Jiří Kotyza

 

23.2.

9.3.

6.4.

      10:00 - 10:45      Hrubá 2x

11:00 - 11:45

 Hrubá 2x Hrubá 2x

Dědinová Š

12:00 - 12:45

 Lelková 2x

Juhászová, Novotná

 Farma Turov 2x

13:00 - 13:45

 Kopecká R., Mertlíková

 Kopecká R. Mertlíková

 Tesařová   P.   

14:00 - 14:45

Farma Turov 2x

 Farma Turov 2x

 Pechová K.

15:00 - 15:45

Juhászová, Novotná

 Lelková 2x

 

16:00 - 16:45

Dědinová, Tesařová

Dědinová, Tesařová

 

 

 

 

 

Drezurní soustředění - Svoboda nad Úpou

Trenér - Ing. Šárka Dědinová

 

16.2.

17.3.

31.3.

       
    10:00 - 10:45   Hrubá 2x   Hrubá 2x

11:00 - 11:45

----------------------------------------

Juhászová, Petrová

Tesařová 

12:00 - 12:45

----------------------------------------

Farma Turov 2x

Mišoňová, Churavá

13:00 - 13:45

----------------------------------------

 Pechová K., Farma Turov

 Strunová D., Červená V.

14:00 - 14:45

Mikešová, 2x

 Mikešová, Ondráčková

 Mikešová, Ondráčková

15:00 - 15:45

Tesařová,  Mišoňová

Farkašová 2x

 Pechová K., Žďárová A.

16:00 - 16:45

Janková, Churavá

 Mišoňová, Churavá, Janková

 

    17:00 - 17:45    Strunová 2x  
       

 

 

Skokové soustředění - Hořice

Trenér - Jaromír Pour

 

17.2.

23.2.

9.3.

17.3.

31.3. V JEŘICÍCH

7. 4. Jeřicích

9:00 - 9:45

Černožice

 Černožice

Jeřice

 Jeřice 3x

 Jeřice 3x 

    p. Konečný - 2x  

10:00 - 10:45

Černožice

 Černožice

Černožice

 Hálková 2x

 Hálková 2x

 

11:00 - 11:45

Jindrová, Kohůtová

Jeřice 

Černožice

 Záleská K.

 Jindrová
2 x Jeřice

 

12:00 - 12:45

3x Jeřice

Jeřice 3x

 Jindrová K. Záleská K., Bonischová Š.

 Jindrová K.

 Jarošíkovi 2x

 

13:00 - 13:45

 

Záleská K. Bonischová Š.

Konečný J. 2 koně

Jarošíkovi 2x

Bonischová, Záleská

     Jeřice

14:00 - 14:45

 

Konečný J. 2 koně

 Jarošíkovi 2x

 ------------

 2 x Fjord klub

 

15:00 - 15:45

 

 Jarošíkovi - 2x

 

 -------------

 2 x pan Konečný

 Jarošíkovi 2x

16:00 - 16:45

 

 

 

 -------------

 Jeřice

 

 

 

Drezurní soustředění - Hořice

Trenér - Ing. Šárka Dědinová

 

16.2.

24.2.

10.3.

16.3.

30.3.

7.4.

9:00 - 9:45

Jeřice 2x

 

 Jeřice 2x

 Jeřice 2x

 Fjord klub 2x

 

10:00 - 10:45

Doležalová E.

 

 

 Hálková 2x

 Hálková 2x

Jeřice 2x

11:00 - 11:45

Konečný J. - 2 koně

Doležalová E.

Doležalová E.

Doležalová E.

Doležalová E.

Doležalová E.

12:00 - 12:45

---------------------------

 

 

 Jarošíkovi 2x

 Jarošíkovi 2x

 

13:00 - 13:45

---------------------------

 Fjord klub 2x

 

 Fjord klub 

 

 

14:00 - 14:45

------------------------------

 Fjord klub 2x

 Fjord klub 2x

 -----------

 

 

15:00 - 15:45

-----------------------------

 Jarošíkovi - 2x

 Jarošíkovi 2x

 -------------

 

16:00 - 16:45

-------------------------------

 

 

--------------- 

 

 

 

 



0

 
 25.05.2019 - 00.00.0000

Pozvánka na hry pro pony děti ze stáje Provodov


 26.03.2019 - 26.03.2019

Doškolování rozhodčích dle dokumentu Vzdělávání, které pořádá Královéhradecká oblast


více akcí >>

 
 24.05.2019

ZZVJ 26. 5. 2019


 24.05.2019

Oblastní projekt - příprava před ZZVJ 25. 5. 2019


více novinek >>

 
více závodů >>

 
 09.09.2018 - 09.09.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


více hobby závodů >>