TOPlist

Soustředění 2024

Rozpis lotů - soustředění KHO 2024 - Jeřice

-> 01.03.2024
Rozpis lotů:
 
více >>
 

Rozpis lotů na 25. 2. 2024

-> 23.02.2024
Rozpis lotů:
 
více >>
 

Rozpis lotů na soustředění 24.2.2024

-> 22.02.2024
Rozpis lotů:
 
více >>
 

Drezurní a skokové soustředění ve Svobodě nad Úpou

-> 31.03.2023

 

drezurní soustředění - J. Kotyza 1. 4.
     
1 11:00-11:45 Novotná, Mišoňová
2 12:00-12:45 Novotná, Strunová
3 13:15 - 14:00 Novotná, Juhászová
4 14:15 - 15:00 Strunová, Mišoňová
5 15:15 - 16:00  
6 16:15 - 17:00

skokové soustředění - A. pejos
     
1 10:00 - 10:45 Srnská, Bulvová
2 11:00-11:45 Fišerová, Hrubošová
3 12:00-12:45 Laňarová, Trávníček, Vrabcová
4 13:15 - 14:00  4x JK Gotex
5 14:15 - 15:00 Plůchová P., Plůchová M.
6 15:15 - 16:00 Srbová, Petrová, Žočková
7 16:15 - 17:00  
8 17:15 - 18:00


 
více >>
 

Drezurní soustředění Jeřice

-> 31.03.2023
Soustředění Jeřice 1.4. sobota 2.4. neděle  
1 14:00 Žočková 9:00 Kotrčová  
2 14:30 Laňarová 9:30 Černá  
3 15:00 Žočková 10:00 Páblová  
4 15:30 Nováková 10:30 Zamastilová  
5 16:00 Laňarová 11:00 Páblová  
6 16:30 Vrabcová 11:30 Prouzová K.  
7 17:00 Soukupová 12:00 Bönischová  
8 17:30 Jelínková 12:30 Prouzová A.  
      13:00 Marčoková  
           
           
         

 
více >>
 

Drezurní a skokové soustředění ve Svobodě nad Úpou. 25. a 26. 3. 2023

-> 23.03.2023

  Soustředění Svoboda nad Úpou 25.3.2023    
9:00 Prouzová K.    
9:30 Prouzová Š.    
10:00 Páblová    
10:30 Marčoková    
11:00 Ondráčková    
11:30 Mišoňová    
       
12:30 Černá    
13:00 Kotrčová    
13:30 Žočková L.    
14:00 Žočková A.    
14:30 Strunová    
15:00 Marčoková    
15:30 Strunová    
16:00 Špinková    
16:30 Kricnarová    
       
  na začátku lekce mějte již uvolněné koně (přijďte cca 15-20 minut předem)  

 

 

skokové soustředění - A. Pejos - 26. 3. 23


hod Jezdec
9:00-9:45
10:00-10:45 Fišerová, Olexová
11:00-11:45 Marčoková, Petrová, Srbová
12:00-12:45 Doubicová M., Špinková,
13:15 - 14:00 Kricnarová D., Kricnar, Kricnarová A, Doubicová K.
14:15 - 15:00 Plůchová P., Plůchová M.
15:15 - 16:00 Vaníčková M., Vaníčková J.
16:15 - 17:00
 

 


 
více >>
 

Drezurní a skokové soustředění v Jeřicích 18. 3. a 19. 3. 2023

-> 16.03.2023

Drezurní soustředění Jeřice 18.3.23

NA ZAČÁTKU LEKCE MĚJTE JIŽ UVOLNĚNÉ KONĚ (PŘÍJĎTE CCA 15 - 20 MINUT PŘEDEM)   

     
1 9:00 Prouzová K.
2 9:30 Prouzová Š.
3 10:00 Páblová
4 10:30 Zamastilová
5 11:00 Záleská
6 11:30 Bönischová
7 12:00 Srbová
8 12:30 Špinková
     
9 14:00 Lelková
10 14:30 Chrtková
11 15:00 Soukupová
12 15:30 Nováková
13 16:00 Laňarová
14 16:30 Vrabcová
15 17:00 Jelínková
16 17:30 Podlipná

skokové soustředění - J. Pour - 19.3.23
lot hod Jezdec
1 9:00-9:45  
2 10:00-10:45 Karbusická, Plůchová
3 11:00-11:45  
4 12:00-12:45  
5 13:00 - 14:00  
6 14:00 - 15:00 Chrtková, Laňarová, Jelínková
7 15:00 - 16:00 Soukupová, Trávníček, Vrabcová
8 16:00 - 17:00 Nováková, Trávníček, Laňarová
9 17:00 - 18:00

 


 
více >>
 

Rozpis soustředění 11. a 12. 3. 2023

-> 10.03.2023

 drezurní soustředění - Š. Dědinová - 11.3.2023

NA ZAČÁTKU LEKCE MĚJTE JIŽ KONĚ UVOLNĚNÉ (přijďte cca 15-20 minut předem)!!!!!  

1 9:00 Prouzová K.    
2 9:30 Prouzová A.    
3 10:00 Marčoková    
4 10:30 Ondráčková    
5 11:00 Linková    
6 11:30 Mišoňová    
         
7 12:30 Žočková L.    
8 13:00 Žočková A.    
9 13:30 Kopecká    
10 14:00 Juhászová    
11 14:30 Berečová    
12 15:00 Lopourová    
13 15:30 Strunová    
14 16:00 Mišoňová    
15 16:30 Strunová    
16 17:00 Špinková    
       

 

 
     
skokové soustředění - A. Pejos - 12.3.23
lot hod Jezdec
1 9:00-9:45 Berešová, Loupourová, Špinková
2 10:00-10:45 Páblová, Srbová
3 11:00-11:45 Páblová, Srnská R., Marčoková
4 12:00-12:45 ,Martínková, Olexová, Bohušková
5 13:15 - 14:00 Kricnarová D., Doubicová K., Kricnar, Kricnarová A.
6 14:15 - 15:00 Petrová, Fišerová
7 15:15 - 16:00 Karbusická, Plůchov, Prouzová K.
8 16:15 - 17:00 Vaníčková M., Vaníčková J.
     
     


 
více >>
 

Rozpis soustředění 4. a 5. 3 2023

-> 03.03.2023


drezurní soustředění - Jiří Kotyza - 4. 3. 23
lot hod Jezdec
  10:00-10:45 Záleská, Böschová
  11:00-11:45 Prouzová K., Prouzová Š.
  12:00-12:45 Vítková, Strunová
  13:15 - 14:00 Kopecká, Juhászová
  14:15 - 15:00 Mišoňová, Srnská
  15:15 - 16:00 Novotná, Hoření
  16:15 - 17:00 Novotná, Kricnarová

 

skokové soustředění - A. Pejos - 5. 3. 23
  hod Jezdec
  9:00-9:45 Špačková A., Mervartová, Marčoková
  10:00-10:45 Páblová, Špačková A., Fišerová
  11:00-11:45 Páblová, Žočková A., Žočková L.
  12:00-12:45 Doubicová M., Špinková, Vlachová
  13:15 - 14:00 Kricnarová D., Kricnar, Kricnarová A, Doubicová K.
  14:15 - 15:00 Hrubá E., Hrubá A., Srbová
  15:15 - 16:00 Karbusická, Plůchová
  16:15 - 17:00 Vaníčková M., Vaníčková J.

 
více >>
 

Soustředění KHO

-> 23.02.2023
Ve Svobodě nad Úpou je zároveň OCM KHO. Cena OCM pro jezdce do 18 let je 200,-Kč, cena pro ostatní na soustředění ve Svobodě nad Úpou i v Jeřicích je 350,- Kč.
 
více >>
 

Rozpis lotů - 25. 2 - 26. 2. 2023

-> 24.02.2023

drezurní soustředění - Š. Dědinová - 25.2.23
lot hod Jezdec
1 9:00-9:45 Jana Černá, Štaffová
2 10:00-10:45 Hamáčková, Konečný
3 11:00-11:45 Páblová, Antonínová
4 12:00-12:45 Špinková, Srbová
5    
6 14:00-14:45 Kotrčová, Špačková
7 15:00-15:45 Jelínková, Laňarová
8 16:00-16:45 Nováková, Soukupová
9 17:00-17:45 Vítková, M. Černá
     

skokové soustředění - J. Pour - 26.2.23

 

lot hod Jezdec
1 9:00-9:45
2 10:00-10:45
3 11:00-11:45 Karbusická, Plůchová
4 12:00-12:45
5 13:00-13:45 Mervartová, Špinková, Vítková
6 14:00-14:45 Jelínková, Laňarová, Nováková
7 15:00-15:45 Soukupová, Vrabcová
8 16:00-16:45 Jana Černá, Špačková, Laňarová
9 17:00-17:45
 


 
více >>
 

Rozpis lotů - soustředění KHO 2023

-> 17.02.2023
skokové soustředění - pan Pejos 19. 2. 2023

hod Jezdec
1 9:00-9:45 2x JS Rožmitál
2 10:00-10:45 2x Jízdárna Proruby
3 11:00-11:45 Žočková A, Žočková L
4 12:00-12:45 Vlachová, Hasmanová, Marčoková
5 13:15-14:00 3x JK Gotex
6 14:15-15:00 3x JK K plus K,
7 15:15-16:00 2x Farma Hucul Antonínová, Černá
8 16:15-17:00 2x Farma Hucul


 
více >>
 
 
 02.09.2023 - 02.09.2023

Drezurní závody Jeřice - OM Královéhradeckého kraje


 24.06.2023 - 24.06.2023

Oblastní mistrovsví Královéhradeckého kraje skoky


více akcí >>

 
 19.02.2024

2. reprezentační ples Královéhradecké oblasti


 19.02.2024

Úrazové pojištění pro členy ČJF


více novinek >>

 
 17.06.2023 - 17.06.2023

Farma Turov - Liskovský
MR0063 - Farma Turov - Liskovský


 24.06.2023 - 24.06.2023

areál TJ Krakonoš 54224, Svoboda nad Úpou
MR0012 - TJ Krakonoš Trutnov


 02.09.2023 - 02.09.2023

Jezdecký klub Jeřice, z.s.
MR0015 - Jezdecký klub Jeřice, z.s.


více závodů >>

 
více hobby závodů >>