TOPlist

Soustředění 2022

Skokové soustředění ve Svobodě nad Úpou 3.4.

-> 01.04.2022
Skokové soustředění - pan Pejos
lot hod Jezdec
  11:00-11:45 TJ Krakonoš 3x
  13:00-13:45 Hloušková, Hofmanová, Novotná
  14:00-14:45 Sekyrková, Novotná
  15:00-15:45 Petrová, Novotná
  16:00-16:45 Kricnarová, Doubicová

 
více >>
 

Drezurní soustředění ve Svobodě nad Úpou 2.4.

-> 31.03.2022

drezurní soustředění - pan Kotyza 2.4.

 
 

 

hod

Jezdec

 

 

11:00-11:45

Strunová, Mišoňová

 

 

13:00-13:45

Podlipná, Vávrová

 

 

14:00-14:45

Novotná, Kopecká

 

 

15:00-15:45

Novotná, Ženková

 

 

16:00-16:45

Novotná

 

 
více >>
 

Rozpis lotů 3.4.2022 Jeřice

-> 31.03.2022
drezurní soustředění - Š. Dědinová - 3.4.22

lot hod Jezdec
1 9:00
2 10:00 Prouzová, Prouzová
3 11:00 Černá, Kotrčová
4 12:00
5 13:15 Vokounová
6 14:00 Lelková, Laňarová
7 15:00 Soukupová, Trávníček
8 16:00 Juričková, Vrabcová
9 17:00 Běloušková, Nováková
 
více >>
 

Rozpis lotů 26.3.2022 Proruby

-> 26.03.2022

drezurní soustředění - paní Dědinová 27. 3.

 
 

lot

hod

Jezdec

 

1

10:00-10:45

2x Turov

 

2

11:00-11:45

2X Turov

 

3

12:00-12:45

1x Turov, Bártlová T.

 

4

13:00-13:45

Rohanová M., Prouzová A.

 

5

14:00-14:45

Peterková A., Reichrtová L.

 

6

15:00-15:45

Jízdárna Proruby

 

 
více >>
 

Rozpis lotů 26.3.2022 Svoboda nad Úpou

-> 25.03.2022

drezurní soustředění - pan Kotyza 26.3.

 
 

 

hod

Jezdec

 

1

9:00-9:45

Juhászová, Novotná

 

2

10:00-10:45

Strunová, Křížová

 

3

11:00-11:45

Novotná, Mišoňová

 

4

13:00-13:45

2x Turov

 

5

14:00-14:45

Dědinová, Kopecká

 

6

15:00-15:45

2x Turov

 

7

16:00-16:45

Ženková, Novotná

 

8

17:00-17:45

 

 

 
více >>
 

Rozpis lotů 20.3.2022 Proruby

-> 18.03.2022
drezurní soustředění - paní Dědinová
lot hod Jezdec
  9:00-9:45 Turov
  10:00-10:45 2x Turov
  11:00-11:45 2X Turov
  13:00-13:45 Kotrčová, Černá
  14:00-14:45 Rohanová, Prouzová A.
  15:00-15:45 Proruby
  16:00-16:45  
  17:00-17:45  
     

 
více >>
 

Rozpis lotů Svoboda nad Úpou 12.3.

-> 10.03.2022

drezurní soustředění - pan Kotyza 12.3.

 
 

 

hod

Jezdec

 

 

9:00-9:45

Farma Turov 2x

 

 

10:00-10:45

Farma Turov 2x

 

 

11:00-11:45

Křížová, Dědinová

 

 

13:00-13:45

Novotná, Juhászová

 

 

14:00-14:45

Novotná, Kopecká

 

 

15:00-15:45

Mikešová 2x

 

 

16:00-16:45

Tesařová, Mišoňová

 

 

17:00-17:45

Novotná

 

 


 
více >>
 

Rozpis lotů Jeřice 13.3.

-> 10.03.2022
drezurní soustředění - Š. Dědinová - 13.3.22

lot hod Jezdec
1 8:45
2 9:30 Hartlová, Rathouská
3 10:30 Servusová, Špínková
4 11:15 Páblová, Zamastilová
5 13:30 Vokounová, Laňarová
6 14:30 Soukupová, Trávníček
7 15:30 Běloušková, Nováková
8 16:30 Juričková, Vrabcová
 
více >>
 

Rozpis lotů Jeřice 12.3.

-> 10.03.2022
skokové soustředění - J. Pour - 12.3.22

lot hod Jezdec
1 9:00-9:45
2 10:00-10:45
3 11:00-11:45 Zamastilová, Páblová, Juričková
4 13:00-13:45
5 14:00-14:45 Soukupová, Trávníček, Vrabcová
6 15:00-15:45 Laňarová, Nováková, Běloušková
7 16:00-16:45 Jarošíkovi
8 17:00-17:45
 
více >>
 

Rozpis lotů 6.3. Svoboda nad Úpou

-> 05.03.2022

skokové soustředění - pan Pejos 6.3.

 
 

 

hod

Jezdec

 

1

11:00-11:45

TJ Krakonoš 2x

 

2

13:00-13:45

 

 

3

14:00-14:45

Jízdárna Proruby 2x, Srtunová D.

 

4

15:00-15:45

JK Gotex 2x, Petrová Annie

 

5

16:00-16:45

TJ Krakonoš 3x

 

 


 
více >>
 

Rozpis lotů Jeřice 6.3.

-> 04.03.2022
drezurní soustředění - Š. Dědinová - 6.3.22

lot hod Jezdec
1 8:45
2 9:30 Mertlíková, Hejnová
3 10:30 Lelková, Rathouská
4 11:30 Páblová, Zamastilová
5 13:30 Vokounová, Vrabcová
6 14:30 Běloušková, Nováková
7 15:30 Soukupová, Trávníček
8 16:30 Laňarová, Juričková
 
více >>
 

Rozpis lotů Jeřice 5.3.

-> 04.03.2022
drezurní soustředění - J. Pour - 5.3.22

lot hod Jezdec
1 9:00-9:45
2 10:00-10:45 Laňarová, Vrabcová, Nováková
3 11:00-11:45 Zamastilová, Páblová, Juričková
4 13:00-13:45 Francová, Hejnová
5 14:00-14:45 Mertlíková, Liskovský
6 15:00-15:45 Soukupová, Trávníček, Běloušková
7 16:00-16:45 Jarošíkovi
 
více >>
 

Rozpis lotů 26.2. Svoboda nad Úpou

-> 24.02.2022

drezurní soustředění - pan Kotyza 26.2.

 
 

 

hod

Jezdec

 

1

9:00-9:45

Strunová, Mišoňová

 

2

10:00-10:45

2x farma Turov

 

3

11:00-11:45

2x farma Turov

 

4

13:00-13:45

Novotná, Křížová

 

5

14:00-14:45

Novotná, Mikešová

 

6

15:00-15:45

Novotná

 

7

16:00-16:45

Juhászová, Ženková

 

8

17:00-17:45

Kricnarová

 

 


 
více >>
 

Rozpis lotů 20.2.2022 Svoboda nad Úpou

-> 18.02.2022
Skokové soustředění - pan Pejos
lot hod Jezdec
1 9:00-9:45 TJ Krakonoš
2 10:00-10:45 Petrová, Žočková
3 11:00-11:45 2x JS Rožmitál
4 13:00-13:45 TJ Krakonoš
5 14:00-14:45 3x JK Gotex
6 15:00-15:45 3x JK K plus K
7 16:00-16:45 TJ Krakonoš
     

 
více >>
 

Rozpis lotů 19.2.2022 Svoboda nad Úpou

-> 17.02.2022
drezurní soustředění - pan Kotyza 
lot hod Jezdec
1 9:00-9:45 Strunová 2x
2 10:00-10:45 Mikešová, Dědinová
3 11:00-11:45 Dědinová, Bártlová
4 13:00-13:45 Novotná, Ženková
5 14:00-14:45 Novotná, Mikešová S.
6 15:00-15:45 Rohanová, Prouzová
7 16:00-16:45 Křížová, Mišoňová
8 17:00-17:45 Kricnarová

 
více >>
 

Termíny soustředění najdete v tabulce

-> 05.02.2022
Přihlášky na soustředění pouze přes JIS.
 
více >>
 
 
 21.10.2022 - 21.10.2022

ZZVJ 21.10.2022 ve Svobodě nad Úpou


 02.10.2022 - 02.10.2022

Přípravný kurz k ZZVJ říjen 2022


více akcí >>

 
 30.08.2022

Drezurní závody v Jeřicích, Mistrovství Královéhradeckého kraje v drezuře


 02.08.2022

Drezurní závody ve Svobodě nad Úpou


více novinek >>

 
 14.05.2022 - 14.05.2022

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš Trutnov


 18.06.2022 - 18.06.2022

Jeřice
JK Jeřice


 25.06.2022 - 25.06.2022

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš Trutnov


 16.07.2022 - 16.07.2022

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš Trutnov


více závodů >>

 
 09.04.2022 - 09.04.2022

Proruby
Jízdárna Proruby


více hobby závodů >>