TOPlist

Soustředění 2018

Rozpis lotů na soustředění - Svoboda nad Úpou

-> 15.02.2018

 

lot/čas

24. 2. 2018 - Svoboda nad Úpou
 
Skokové - trenér Alek Pejos

1.lot 
09:00 - 09:45

 Jana Nová - Halina
Marie Zelená - Rozinka

2.lot 
10:00 - 10:45

Leontýna Urbanová - Funny
Anna Fialová - Lady Elisabeth
Pavlína Tesařová - Luisa

3.lot 
11:00 - 11:45

 Petra Mládková - Jasněnka
 Eva Kubíková - Pepík

 4.lot
13:00 - 13:45  

 Michaela Rohanová - Dexter 
Dominika Křížová - Doldeton    

5.lot 
14:00 - 14:45

 

6.lot 
15:00 - 15:45

 

 

 

 

 

lot/čas

24. 2. 2018 - Svoboda nad Úpou
 
Drezurní - trenér Jiří Kotyza

1.lot 
09:00 - 09:45

 Adéla Vondrášková  - Zuav
 Pavlína Tesařová - Sam

2.lot 
10:00 - 10:45

Petra Meisnerová - Zuzana
Markéta Mertlíková -  kůň Miška

3.lot 
11:00 - 11:45

 Ing. Šárka Dědinová - Donatela
Jana Bubeníková - Lusso

 4.lot
13:00 - 13:45  

 Adéla Juhászová - Lady Elisabeth
 Anna Fialová - Cyra

5.lot 
14:00 - 14:45

 

6.lot 
15:00 - 15:45

 

 

 

lot/čas

17. 2. 2018 - Svoboda nad Úpou
 
Skokové - trenér Alek Pejos

1.lot 
09:00 - 09:45

 

2.lot 
10:00 - 10:45

Leontýna Urbanová - Funny
Michaela Churavá - Michal

3.lot 
11:00 - 11:45

 Anna Fialová - Lady Elisabeth
Pavlína Tesařová - Luisa

 4.lot
13:00 - 13:45  

Anna Francová - Míša
Alena Janková - Sam

5.lot 
14:00 - 14:45

Františka Novotná - Alky
Jana Novotná - Sisi

6.lot 
15:00 - 15:45

 


 
více >>
 

Rozpis lotů na soustředění - Hořice

-> 15.02.2018

 

lot/čas

24. 2. 2018 - Hořice - Skokové - trenér Jaromír Pour,
odpoledne 25. 2. 2018 - drezurní ing. Šárka Dědinová

1.lot 
09:00 - 09:45

Barbora Juričková - Edward 

Terezie Běloušková - Jessy

2.lot 
10:00 - 10:45

Marcela Čížková - Dina

Valerie Marksová - Hakim

3.lot 
11:00 - 11:45

 

 4.lot
13:00 - 13:45  

Jana Bubeníková - Lusso
Eliška Doležalová - Damona

5.lot 
14:00 - 14:45

 

6.lot 
15:00 - 15:45

 

 

 

 

 

lot/čas

17. 2. 2018 - Hořice - Skokové - trenér Jaromír Pour

1.lot 
09:00 - 09:45

Barbora Juričková - Edward 

Terezie Běloušková - Jessy

2.lot 
10:00 - 10:45

Marcela Čížková - Dina

Valerie Marksová - Hakim

3.lot 
11:00 - 11:45

 

 4.lot
13:00 - 13:45  

 

5.lot 
14:00 - 14:45

 

6.lot 
15:00 - 15:45

 


lot/čas

18. 2. 2018 - Hořice - Drezurní - trenérka ing. Šárka Dědinová

1.lot 
09:00 - 09:45

 

2.lot 
10:00 - 10:45

Jana Bubeníková - Lusso

Eliška Doležalová - Damona

3.lot 
11:00 - 11:45

 

 

 

 
více >>
 

Soustředění Královéhradecké oblasti ve Svobodě nad Úpou a v Hořicích

-> 14.01.2018
Královéhradecká oblast zve všechny jezdce na soustředění.
 
více >>
 
 
 24.03.2018 - 30.11.2018

Otevření kurzu instruktorů jezdectví ČJF 2018


 17.02.2018 - 25.03.2018

Soustředění Královéhradecké oblasti ve Svobodě nad Úpou a v Hořicích


více akcí >>

 
 20.02.2018

Opět výborná Evička Vavříková


 15.02.2018

Rozpis lotů na soustředění


více novinek >>

 
 02.06.2018 - 02.06.2018

Hořice
JK Jeřice


 07.07.2018 - 07.07.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


 14.07.2018 - 14.07.2018

Čánka
JK J+M Čánka


 18.08.2018 - 19.08.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


více závodů >>

 
 21.04.2018 - 21.04.2018

Čánka
JK J+M Čánka


 19.05.2018 - 19.05.2018

Svoboda nad Úpou
TJ Krakonoš


 02.06.2018 - 02.06.2018

Hořice
JK Jeřice


 14.07.2018 - 14.07.2018

Čánka
JK J+M Čánka


více hobby závodů >>